Josef Plank *
, (Wien 1894-1978 Linz), knieeder weibliche Akt, signiert u. datiert "J. Plank", Öl auf Leinwand, ca. 60,5 x 40,5 cm, verglast, gerahmt
28.08.2023 - 10:13
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Josef Plank *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 28.08.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |