Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien), "Gruppenbild mit Läufer" und "Sturm auf den Turm" aus dem Zyklus "Schach" 1986, jeweils signiert "Kumpf"im Stein betitelt, 2 Lithographieen in Farbe, je ca. 17,5 x 17,5 cm, verglast, gerahmt
28.08.2023 - 10:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 28.08.2023 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: