Altschliffbrillantring, um 1924
Gold ca. 580/Silberfassung, ca. 0,40 ct, RW 61, 3,7 g, Innengravur: Hilde 1924
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
12.09.2023 - 15:05
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 12.09.2023 - 15:05 |
Místo konání aukce: | Linz |