Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), ohne Titel, signiert u. datiert "Köchl (19)96", Mischtechnik auf Bütten, ca. 45 x 34 cm, verglast, gerahmt
11.09.2023 - 10:12
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.09.2023 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |