Max Mühlberger *
, (Oberbayern 1941 geb.), Bauerngarten, signiert "M. Mühlberger", Öl auf Holz ca. 40 x 30 cm, Gerahmt
11.09.2023 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Max Mühlberger *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.09.2023 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |