Lajos Füzesi *
, (Ungarn 1931-2008), weiblicher Akt, signiert "Füzesi L.", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt
11.09.2023 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Lajos Füzesi *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.09.2023 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |