Josef Steiner *
(Wien 1910-1981) Stillleben mit Blumen und Früchten, signiert mit dem Pseudonym: Reinold, Öl auf Leinwand, ca. 49 x 88 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
19.09.2023 - 15:02
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Josef Steiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.09.2023 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,-