Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) Arkadenhof, signiert: Robert Zinner, Graphit- und Buntstift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 38 x 28 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
19.09.2023 - 15:16
- Vyvolávací cena:
Robert Zinner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 19.09.2023 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.380,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-