Čís. položky 139-119424/0107

Birminghamer Apostellöffel,

Silber, 13 Stück, Abschluss eines jeden Löffels durch die Darstellung eines anderen Apostel sowie Jesus in vollplastischer Ausführung gebildet, Länge ca. 14 cm, Gewicht 450 g, Firmenzeichen Birminghamer Mint, Birminghamer Beschauzeichen 1976/77, minimale Gebrauchsspuren, in originaler Kassette inkl. Broschüre und Zertifikat, (Sc)

19.09.2023 - 15:02

Vyvolávací cena:

Birminghamer Apostellöffel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Stříbro
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.09.2023 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.