Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.
Sommerlandschaft, handsigniert W. Saliger, Öl auf Karton, Bildausschnitt 28 x 38 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.09.2023 - 15:20
- Vyvolávací cena:
Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 25.09.2023 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Graz |