Brillant Solitär ca. 0,20 ct
Gold 585, Brillant in Weißgold fassung, RW 54, 3,9 g øg4
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
21.09.2023 - 10:04
- Dosažená cena: **
-
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 190,-
Brillant Solitär ca. 0,20 ct
Gold 585, Brillant in Weißgold fassung, RW 54, 3,9 g øg4
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 21.09.2023 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.09. - 21.09.2023 |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Diamant Damenring
- Konvolut Roco H0, 2 Stück:
- 13-teiliges Kaffee-und Teeservice mit vergoldetem Dekor, in der Art von Dagobert Peche, Modellnummer: 5564, Ausführung: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
- Corum Symbiose verkauft durch R. Ventrella
- Selbstfahrende Arbeitsmaschine (Kehrmaschine) MAN 18.224 LRK 4X2",