Loser Altschliffbrillant 0,36 ct
H/si2, in Plastikboxøx
27.09.2023 - 14:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
H/si2, in Plastikboxøx
Aukce: | Diamonds only |
Datum: | 27.09.2023 - 14:30 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)