Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) "Dürnstein", signiert Luigi Kasimir, Farbradierung, Plattengröße 24,5 x 23 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.09.2023 - 11:03
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,- -
Vyvolávací cena: