Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Farbradierung, "Winterlandschaft Matterhorn?", signiert Hans Figura, Plattengröße 22,5 x 24 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln, Papier gebräunt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
20.09.2023 - 11:13
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Hans Figura *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: