Brillantsolitär ca. 0,15 ct
Gold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 52, 3,4 gøG3
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
20.09.2023 - 10:08
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,15 ct
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |