Brillantring
Gold Weißgold 585, Brillanten zus. 0,10 ct (grav.) RW 50, 8,1 g, Tragespurenøg8
20.09.2023 - 10:09
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantring
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |