Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Weißgold 585, RW 51, 1,4 g, øg1 Tragespuren
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
20.09.2023 - 10:12
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantsolitär ca. 0,50 ct
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |