Diamantring
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, RW 57, 7,3 gøg7
20.09.2023 - 10:18
- Vyvolávací cena:
Diamantring
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |