Brillantanhänger
Gold Weißgold 750, 3 g, Fragm. österr. Importpunze (J3) 1965-2001øg3
20.09.2023 - 10:51
- Vyvolávací cena:
Brillantanhänger
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 20.09.2023 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |