Altschliffdiamantsolitär Damenring zus. 0,90 ct
Weißgold 585, Ringkopfbreite ca. 12 mm, RW 56, 5,2 g, Tragespuren, Gussfehlerøg5
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
28.09.2023 - 10:25
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Expert: Gerlinde Schuster
Gerlinde Schuster
01-515 60-276
pfand@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Aukce podzim klenoty a Hodinky |
Datum: | 28.09.2023 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |