Alfred Zavodsky *
(Maria Enzersdorf 1944 geb.), 2 ohne Titel, jeweils signiert"A. Zavodsky" sowie datiert (19)80 u. (19)80, jeweils Öl auf Hartfaserplatte, ca. 16,5 x 22 cm u.15 x 21 cm, gerahmt
25.09.2023 - 10:50
- Vyvolávací cena:
Alfred Zavodsky *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 25.09.2023 - 10:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |