Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995), ohne Titel, signiert "R. Hausner, Radierung, Nummer 82 von 150 nummerierten Exemlaren, Plattengröße ca. 6,3 x 11 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
25.09.2023 - 11:11
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Rudolf Hausner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 25.09.2023 - 11:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-