Albrecht Dunzendorfer *
(Oberneukirchen 1907-1980 Hellmonsödt) Mühlviertler Landschaft, signiert: A. Dunz, zusätzlich rückseitig signiert: Albrecht Dunzendorfer, datiert: 1979, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
03.10.2023 - 15:14
- Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
Albrecht Dunzendorfer *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 03.10.2023 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: