J. C. Vickery Regent Street Perlmutt Doppelbrückenknöpfe
Gold 250, Durchmesser je Scheibchen 14 mm, 1. Drittel 20 Jhdt., 6,8 g, Originalleder etui, altersgemäße Tragespuren øG4
09.10.2023 - 15:11
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 09.10.2023 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Graz |