Alfred Rauscher
(Graz 1932-2003 Innsbruck) rückseitig betitelt "Morpholog I" monogrammiert, datiert AR 64, Tempera/Wachs auf Holzplatte, Bildausschnitt 107 x 33 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
09.10.2023 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Alfred Rauscher
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 09.10.2023 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Graz |