Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.)
Ohne Titel (Dorflandschaft), handsigniert: Korab, datiert: (19)94, bezeichnet: E. A. (épreuve d’artiste - Künstlerexemplar), Radierung, handkoloriert (gouachiert), auf Velin, UNIKAT, Druckplattengröße ca. 29,5 x 36,5 cm, Blattgröße ca. 50 x 64,5 cm (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:14
- Dosažená cena: **
EUR 1.130,-
EUR 500,- do EUR 800,-
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: