Janosch *
(Hindenburg O. S. 1931 geb.)
Bär, Tiger und Tigerente, handsigniert: Janosch, nummeriert: 48/95, Radierung in Farbe auf Velin, Druckplattengröße ca. 8,7 x 14,8 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Außenmaße ca. 32,5 x 42,5 cm (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:16
- Dosažená cena: **
EUR 918,-
EUR 500,- do EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
Janosch *
(Hindenburg O. S. 1931 geb.)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)