Konrad Klapheck *
(Düsseldorf 1935–2023)
Bügeleisen (Dragon du Foyer), handsigniert: Klapheck, nummeriert: 116/160, 1980, Lithographie in Farbe auf Velin von Arches, Darstellungsgröße ca. 53,8 x 45,8 cm, Blattgröße ca. 88,2 x 62 cm, herausgegeben von der Galerie Ralph Wernicke, Stuttgart (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:21
- Dosažená cena: **
EUR 989,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Konrad Klapheck *
(Düsseldorf 1935–2023)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-