Mel Ramos
(Sacramento/Kalifornien 1935–2018 Oakland/Kalifornien)
Martini Still Life (with Barbie), handsigniert: Mel Ramos, nummeriert: 9/50, 2006, Offset-Lithographie in Farbe auf Metall, ca. 14,8 x 10,5 cm, freigestellt, gerahmt, Außenmaße ca. 31 x 25 cm (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:23
- Dosažená cena: **
EUR 1.059,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Mel Ramos
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:23 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)