Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.)
Fußballkind, signiert: Anzinger, zusätzlich rückseitig signiert: Anzinger, datiert: 1993, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 30 cm, Schattenfugenrahmen (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:33
- Dosažená cena: **
EUR 10.594,-
EUR 3.500,- do EUR 5.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Siegfried Anzinger *
(Weyer/Enns 1953 geb.)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-