Karl Mostböck *
(Grein a. d. Donau 1921–2013 Steyr)
Ohne Titel, signiert: K. Mostböck, datiert: 1971, Gouache auf geripptem Papier von Hahnemühle, ca. 31 x 43 cm (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 14:56
- Dosažená cena: **
EUR 1.560,-
EUR 800,- do EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Karl Mostböck *
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 14:56 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,-