Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884–1972 Linz)
Kakteen, signiert: E. Hofmann-Linz, datiert: (19)51, rückseitig zusätzlich signiert: E. Hofmann-Linz, betitelt, nummeriert: 23., Öl auf Karton, ca. 43,5 x 58 cm, gerahmt (SLS)
Provenienz:
Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:07
- Dosažená cena: **
EUR 3.120,-
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884–1972 Linz)
Provenienz:
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-