Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884–1972 Linz)
Am Simplonpass, signiert: E. Hofmann-Linz, datiert: (19)63, rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 87 x 69 cm, blattvergoldeter Rahmen des 19. Jahrhunderts (SLS)
Provenienz:
Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 3.900,-
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Egon Hofmann *
(Kleinmünchen 1884–1972 Linz)
Provenienz:
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: