Siegfried Stoitzner *
(Wien 1892–1976 Krems)
Stillleben mit Dotterblumen, signiert: Siegfried Stoitzner, Öl auf Holz, ca. 40 x 50 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:09
- Dosažená cena: **
EUR 2.684,-
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-
Siegfried Stoitzner *
(Wien 1892–1976 Krems)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.300,-