Fritz Lach
(Linz 1868–1933 Wien)
St. Lambrecht in der Steiermark, signiert: Fritz Lach, datiert: 1930, betitelt, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 31,8 x 34,5 cm, verglast, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:19
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Fritz Lach
(Linz 1868–1933 Wien)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 2.760,-