Attilio Pratella
(Lugo 1856–1949 Neapel)
Fischerboote an der Küste, signiert: A. Pratella, Öl auf Holz ca. 26,5 x 37 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:43
- Dosažená cena: **
EUR 3.673,-
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Attilio Pratella
(Lugo 1856–1949 Neapel)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)