Anton Doll
(München 1826–1887)
Am Dorfbrunnen, signiert: A. Doll., ortsbezeichnet: München., Öl auf Leinwand, ca. 39,5 x 49 cm, gerahmt (SLS)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.11.2023 - 15:47
- Dosažená cena: **
EUR 3.390,-
EUR 2.800,- do EUR 3.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Anton Doll
(München 1826–1887)
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 15:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)