Čís. položky 244

Patek Philippe & Cie 1905 – 1910

Taschenuhr, Gold 750, österreichische Einfuhrpunze 1902–1922, Handaufzug, vergoldetes Brückenankerwerk Nr. 130230, Bimetall Kompensationsunruh, weißes Zifferblatt mit röm. Ziffern, Strichminuterie, klein vertiefte Sekunde, gebläute Zeiger, Savonette Gehäuse mit Sichtfenster und röm. Emailziffern, Geh. Nr. 246182, Durchmesser ca. 33 mm, 32,6 g, Staubdeckel aus Gold, Originaletui, Uhrglas fehlt, läuft an und bleibt unmittelbar wieder stehen, Service notwendig (SK)

Expert: Sandra Kiss Sandra Kiss
+43 732-77 31 32

sandra.kiss@dorotheum.at

07.11.2023 - 15:56

Dosažená cena: **
EUR 1.560,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

+43 732-77 31 32

sandra.kiss@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.11.2023 - 15:56
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 07.11.2023

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.