Altschliffbrillant Ring, zus. ca. 3,30 ct
Gold 585/Platin, Amtspunze Heuschrecke 1922–2001, RW 59, 3,6 g (AM)
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
07.11.2023 - 16:01
- Dosažená cena: **
EUR 11.050,-
EUR 13.000,- do EUR 19.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 8.500,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 07.11.2023 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 27.10. - 07.11.2023 |