Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) In the bunk, signiert: F. Aigner, datiert: (19)78, ortsbezeichnet: Ireland, betitelt, Tusche, Rohrfeder, Pinsel, auf Papier, Blattgröße ca. 41,5 x 52 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.10.2023 - 15:37
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.10.2023 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: