Kammermikrofon
Telefunken Ela Mz 003/1 ungeprüft mit Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
18.10.2023 - 10:08
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Kammermikrofon
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Historická zábavní technika a záznamy |
Datum: | 18.10.2023 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.10. - 17.10.2023 |