2 Telefonapparate
1) Kapsch W48, 2) Kurbelinduktorapparat OB33, inkl. Feld - Fernsprecher "F" MKII T. M. C. (Gehäusebruch) und Feld- Fernsprecher in Leinentasche, alle ungeprüft, Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
18.10.2023 - 10:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
2 Telefonapparate
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Historická zábavní technika a záznamy |
Datum: | 18.10.2023 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.10. - 17.10.2023 |