2 Feld - Fernsprecher 33
(1 Hörerkabel erneuert) und 2 Trägerfrequenzgeräte TF - Gerät - Kanal TF 429, alle ungeprüft, Gebrauchsspuren
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
experten-favoriten@dorotheum.at
18.10.2023 - 10:16
- Vyvolávací cena:
2 Feld - Fernsprecher 33
Expert: Erwin Macho
Erwin Macho
+43-1-604 13 71-18
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Historická zábavní technika a záznamy |
Datum: | 18.10.2023 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.10. - 17.10.2023 |