Gottfried Wurm (Laf) *
(Wien 1946 geb.) "Wintersonne", signiert Gottfried Wurm, datiert 1997, Farblinolschnitt, e. d. A., 29,5 x 40 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.10.2023 - 11:03
- Vyvolávací cena:
Gottfried Wurm (Laf) *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2023 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |