Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Dobermann", bezeichnet L. H. Jungnickel, Kohle und Tusche laviert auf Papier, Ausschnitt 42 x 32 cm, gerahmt, verglast, Papier mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.10.2023 - 11:21
- Dosažená cena: **
EUR 480,-
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2023 - 11:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |