Biedermeier Ochsenaugenrahmen
um 1830, Holz, geschnitzt, gold gefasst, Außenmaße 125 x 83 cm, Fassung partiell beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.10.2023 - 11:32
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Biedermeier Ochsenaugenrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2023 - 11:32 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |