Julius Wolfgang Schülein *
(München 1881-1970 New York) "Landschaft", Öl auf Karton, 27 x 35 cm, revers bezeichnet J. W. Schülein, gerahmt, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.10.2023 - 11:12
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Julius Wolfgang Schülein *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2023 - 11:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |