Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) Farblithografie, Ausschnitt 24 x 23 cm, gerahmt, verglast, Rahmen partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
18.10.2023 - 11:16
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2023 - 11:16 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: