Manfred Koechl *
(Amstetten 1956 geb.), ohne Titel, signiert "Koechl", datiert "24,02,2002", Öl auf braunem Papier ca. 69,5 x 49,5 cm, in Kunststoffrahmen
23.10.2023 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Manfred Koechl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 23.10.2023 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |