Stefan Praschl *
(Wien 1910-1994) Blumen in Vase, signiert S. Praschl, Öl auf Karton, 65 x 45 cm, gerahmt,
23.10.2023 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Stefan Praschl *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 23.10.2023 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |